PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA
W ZIELONEJ GÓRZE

 

Komenda Miejska Państwowej
Straży Pożarnej

65-074 Zielona Góra 
ul. Kasprowicza 3/5
zobacz na mapie
tel. 48 68 457 56 00 – sekretariat
tel. 48 695 889 500 – po godz. 16.00
fax. 48 68 457 56 04 
email: sekretariat@straz.zgora.pl


Miejskie Stanowisko Kierowania
Centrum Zarządzania Kryzysowego

tel. 998
tel. 48 68 457 56 40
fax. 48 68 457 56 47
email: msk@straz.zgora.pl

Komendant Miejski PSP

bryg. Dariusz Mach
tel. 48 68 457 56 00
email: d.mach@straz.zgora.pl

Zastępca Komendanta Miejskiego PSP

bryg. Maksymilian Koperski 
tel. 48 68 457 56 00
email: m.koperski@straz.zgora.pl

Naczelnik Wydziału Kontrolno-Rozpoznawczego

bryg. mgr inż. Robert Skowerski
tel. 48 68 457 56 50
email: r.skowerski@straz.zgora.pl

 

Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego PSP

mł. bryg. mgr Ryszard Gura
tel. 48 68 457 56 52  kom. 695 88 94 09 
email: r.gura@straz.zgora.pl

Dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśnicznej 
Nr 1 PSP w Zielonej Górze

st. kpt. mgr inż. Michał Staśkiewicz
tel. 48 68 453 74 41
email: m.staskiewicz@straz.zgora.pl
65-364 Zielona Góra
ul. Kożuchowska 4
Zobacz na mapie

 

Dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśnicznej 
Nr 2 PSP w Zielonej Górze

mł. bryg. mgr inż. Rafał Szymoński
tel. 48 68 458 39 51
email: r.szymonski@straz.zgora.pl
65-119 Zielona Góra
ul. Sulechowska 42
Zobacz na mapie

 

Dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśnicznej 
PSP w Sulechowie

asp. sztab. Leonard Cichy
tel./fax 48 68 454 43 21
email: l.cichy@straz.zgora.pl
66-100 Sulechów
ul. Licealna 10a
Zobacz na mapie

Kierownik Sekcji Organizacyjno – Kadrowej

kpt. Jolanta Puk
tel. 48 68 457 56 21
email: j.puk@straz.zgora.pl

Główny Księgowy

st. ogn. Renata Józwiak
tel. 48 68 457 56 30
email: r.jozwiak@straz.zgora.pl

Naczelnik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego

st. kpt. mgr inż. Rafał Konieczny
tel. 48 68 457 56 10
email: r.konieczny@straz.zgora.pl

Naczelnik Wydziału Kwatermistrzowsko -Technicznego

mł. bryg. inż. Robert Bukowski
tel. 48 68 457 56 05
email: r.bukowski@straz.zgora.pl

Samodzielne Stanowisko Służby BHP

mł. ogn. mgr Kamil Sroczyński
tel. 48 68 457 56 07
email: k.sroczynski@straz.zgora.pl

Administrator IT

kpt. Arkadiusz Kaniak
tel. 48 68 457 56 13
email: a.kaniak@straz.zgora.pl

Copyright 2018 © Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze
Designed by Rafał Szmigielski